Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SutinkuClose
0

There are no products in your cart

Categories

Prekių krepšelis

Prekių krepšelis

Atsiskaitymas vietoje tik grynais pinigais. Banko kortelių neaptarnaujame.

-

Prekės krepšelyje

There are no products in your cart

Neseniai žiūrėjote

Neseniai žiūrėjote

Brunox Top-Kett Tepimo priemonė 100ml
-25%
2,93 € 3,91 € You Save: 25%

PDFPrintE-mail
Brunox Top-Kett Tepimo priemonė 100ml

In Stock: 1

Brunox Top-Kett Aukštos kokybės tepimo priemonė

Price per Unit (vnt.): 2,93 € 3,91 € You Save: 25%
Product Description

Brunox Top-Kett Speciali aukštos kokybės tepimo priemonė grandinėms, garantuojanti ilgą (12-18 mėnesių) antikorozinę apsaugą. Palieka neišdžiūvantį apsauginį-sutepantį sluoksnį, tinka bet kokioms oro sąlygoms.

Daugiakomponentė alyva lėtinanti koroziją. Grandinių, važiuoklės krumpliaračių, įrankių ir visų rūšių įrengimų bei mechanizmų priežiūrai, tinka mechanizmų grandinių rūdijimo slopinimui visų rųšių metalinėmas detalėms, apsaugo nuo drėgmės. Padengia 40 m2/l plotą apsaugine plėvele. Prieš naudojant suplakti, nautoti gausiai, jei būtina pakartoti.

Dėmesio: Dirginantis-vengti kontakto su oda ir akimis. Labai degus.Toksiškas vandens organizmams. Nepurkšti į atvirą ugnį ar ant įkaitusių paviršių. Saugoti nuo uždegimo šaltinių-nerūkyti. Saugoti nuo vaikų. Nurijus kreiptis į gydytoją ir parodyti jam šią pakuotę.   Naudoti gerai vėdinamose patalpose. Neįkvėpti dujų.Garai gali sukelti mieguistumą ir galvos svaigulį. Šios medžiagos atliekas ir pakuotę išvežti į pavojingų atliekų surinkimo vietas.Saugoti nuo saulės.

Tuščio balionėlio neardyti, nedeginti. Saugoti nuo saulės šviesos ir nelaikyti aukštesnėje nei 50 laipsnių C temperatūroje. Nebadyti ir nedeginti tuščio.

Customer Reviews
Customer Reviews:

There are yet no reviews for this product.
Please log in to write a review.

Login

Susijusios prekės

Results 8 of 8