Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SutinkuUždaryti
0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Prekių krepšelis

Prekių krepšelis

Atsiskaitymas vietoje tik grynais pinigais. Banko kortelių neaptarnaujame.

-

Prekės krepšelyje

Jūsų krepšelis yra tuščias

Neseniai žiūrėjote

Neseniai žiūrėjote

PDFSpausdintiEl.paštas
Poliuretano klijai-hermetikas 0,31l 410 UV DINITROL Baltas

Sandėlyje: 10

DINITROL 410 UV baltas vieno komponento poliuretano klijai-hermetikas. Greitai kietėja, elastingi, dažomi, atsparus UV. Tinka labai įvairiems paviršiams, plačiai naudojami autobusų, sunkvežimių, priekabų gamyboje, kėbulo remonto darbuose, buityj talpa: 3

Kaina: 7,99 €
Prekės aprašymas

DINITROL® 410 UV yra vieno komponento poliuretano klijai/hermetikas (baltas),greitai džiūstantys, elastingas, atsparus ultravioletiniams spinduliams, gali būti dažomas. Dažyti galima tuoj pat "šlapias ant šlapio", išskyrus kai dažoma dažais, turinčiais savo sudėtyje alkoholių, alkido ir kaučiuko, nes šios medžiagos įtakoja hermetiko kietėjimo procesą. 
DINITROL® 410 UV naudojamas hermetizavimui ir klijavimui automobilių gamybos ir remonto metu, o taip pat daugelyje statybos ir remonto darbų. Medžiaga gerai sukimba su gruntuotu ar dažytu metalu, plastmasėmis (poliesterio ar PVC pagrindu), guma, medžiu, stiklu. Tinka klijuoti-hermetizuoti skardos lapams ant automobilio kėbulo iš vidaus ir išorės, stoglangiams, priešakiniams ir galiniams žibintams, dekoratyviniams ir apsauginiams moldingams, atšvaitams ir pan. Kai klijuojama nežinoma medžiaga, rekomenduojama atlikti sukibimo bandymą. 
Klijuojamas paviršius turi būti švarus, sausas be tepalo ir purvo. Įsriegti medvaržtį ar atsuktuvu padaryti skylę pakuotės galvutėje. Išspausti per apsauginę membraną į sekciją su sriegiu norimą medžiagos kiekį. Užsukti plastmasinį antgalį ir nukreipti kampu, kuris atitiktų norimą medžiagos storį. Įstatyti pakuotę į rankinį ar suspaustu oru valdomą pistoletą ir paskleisti medžiagą atsargiai, siekiant, kad nepatektų oro intarpai.

Spalva: balta 
Sudėtis: Poliuretano kopolimeras 
Tankis: vid. 1,2 g/ml esant +200C 
Aplinkos temperatūra naudojant: +5 - +350C 
Atsparumas temperatūrai: -400C - +900C 
trumpalaikis iki +1200C 
Atsparumas ilgalaikis: Vandeniui, jūros vandeniui, praskiestoms rūgštims, šarmų tirpalams, valikliams vandens pagrindu 
trumpalaikis: benzinui, mineraliniams ir sintetiniams tepalams 
Plėvelės sudarymas (DIN 50014): Vid. per 35-45 min. esant 230C 
Džiūvimas (DIN 50014): Kieta plėvelė be lipnumo maždaug po 2,5 val. 
Nutraukimo jėga (DIN 53504): >1,8/mm2 
Pailgėjimas (DIN 53504) > 600% 
Tirpiklis/skiediklis: Vait spiritas 
Kietėjimas: Natūraliai kietėjantis nuo oro drėgmės 
Kietėjimo greitis: 3 mm per 24 val. esant +230C ir 50% santykiniam oro drėgnumui 
Kietumas pagal Shorą: 45-50 
Elastingumo modulis (DIN 53504) prie 100% ~ 1,0 N/mm2 po 24 val. 
Dengiamumas: dažosi 2-jų komponentų akrilo dažais, elastingas latekso, vandens akrilo dažais. Kitus dažus vandens pagrindu reikia tikrinti, nes jų cheminė prigimtis gali turėti įtakos DINITROL® 410 UV kietėjimui. Naudojant dažus su spiritais, alkidu, nitroceliulioze arba džiovinant juos temperatūroje virš +620C, sandariklis DINITROL® 410 UV turi būti pilnai sukietėjęs, kitaip bus pažeistas kietėjimo procesas. 
Saugojimas: Saugoti vėsiose, sausose patalpose, esant temperatūrai +50C - +250C. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Originaliuose konteineriuose galima saugoti iki 12 mėn. 
Gamintojas: EFTEC Aftermarket GmbH, Vokietija

Saugos reikalavimai: ypač degi. Pakartotinas sąlytis gali sausinti odą ir ji gali skeldėti. Neįkvėpti purškiamos medžiagos dujų, dūmų, garų. Vengti sąlyčio su odas. Saugoti nuo vaikų. Prarijus, nedelsiant kreipkitės į medikus ir parodykite šį indą ar etiketę. Ši medžiaga ir jos indas turi būti utilizuojami kaip kenksmingos atliekos. Indas po slėgiu: saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir neleisti įkaisti virš +50°C. Neardyti ir nedeginti, net po sunaudojimo. Nepurkšti į atvirą ugnį ir ant įkaitusių objektų. Saugoti nuo ugnies šaltinių. Nerūkyti. Nebadyti.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti