Atsiskaitymo būdai elektroninėje parduotuvėje Alloriginal.lt

Atsiskaitymas grynais pristatymo metu

Pasirinkę šį mokėjimo būdą, už pirkinius sumokėsite tik juos gavę. Už šią paslaugą taikomas papildomas 1,45 Euro mokestis. Apmokėti už prekes pristatymo metu galima neviršijant 580 Eurų su PVM. Atsisakius priimti pristatytas prekes (dėl Pirkėjo kaltės ) išrašoma sąskaitą faktūra už faktines transporto išlaidas.
Dėmesio: Kurjeriui pristačius prekes būtina turėti tikslią pinigų sumą, kaip nurodyta užsakyme.


Pavedimu
Mokėjimai.lt
- tai patikima, saugi ir sparti internetinių atsiskaitymų sistema, skirta norintiems internete parduoti ar nusipirkti prekes ir paslaugas.


Tai tiesioginis sujungimas su Jūsų banku per sistemą Mokėjimai.lt. Atsiskaityti galite naudodamiesi SEB, Swedbank, AB DNB, Ūkio, Šiaulių, Nordea, Parex, Danske bankų elektoninės bankininkystės sistemomis.

Kaip veikia Mokėjimai.lt?

  • Pirkėjas apsilanko pardavėjo el. parduotuvėje ir susipažįsta su parduodamomis paslaugomis ar prekėmis
  • Pirkėjas, išsirinkęs pardavėjo siūlomas prekes ar paslaugas, nukreipiamas į mokėjimo pasirinkimo puslapį, kur dar kartą peržiūri savo užsakymą ir vienu iš pasirinktų mokėjimo variantų sumoka už prekes ar paslaugas į Mokėjimai.lt sistemos sąskaitą
  • Mokėjimai.lt sistema nukreipia pirkėją atgal į elektroninę parduotuvę. Jei viskas apmokėta sėkmingai, tuomet pardavėjo el. parduotuvė automatiniu būdu informuojama apie pirkėjo atsiskaitymą už prekes