Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SutinkuЗакрыть
0

Нет товаров в вашей корзине

Cообщение
  • Предупреждение: The Currency you had selected (USD) is not accepted for Checkout.

Каталог товаровPDFВерсия для печати
Žiemos prekės

Patariame vairuotojams, kaip paruošti automobilį žiemai.
Yra daug dalykų nuo ko reikia pradėti ruošti automobilį žiemai. Tai automobilio padangų keitimas, stabdžių tikrinimas, akumuliatoriaus ir generatoriaus krovimo tikrinimas, tolimų ir artimų šviesų tikrinimas. alyvos, aušinimo sistemos skysčių bei filtrų keitimas.Tačiau visi šie išvardinti dalykai nesibaigia. Kad vairuoti būtų tikras malonumas žiema, reikia atkreipti dėmesį į:
1. Automobilio stiklų valytuvai.
Tinkamai valantys valytuvai yra tiek pat svarbus kaip ir sureguliuotos automobilio šviesos. Rekomenduojame valytuvų šluoteles(gumeles) keisti kiekvieną rudenį.
2. Pasirūpinkite žieminiu langų apiplovimo skysčiu.
Žiema, važiuojant šlapia, purvina ir druskinga kelia danga, iš po ratų ant automobilio pakeliamas visas purvas. Būtent žieminis langų apiplovimo skystis žiema neužšals ir leis bet kokiomis sąlygomis apiplauti automobilio langą. 
3. Sutepkite durų spyneles
. Durų ir bagažinės dangčio spynelės gali užšalti, tam reikia pasirinkti tinkamas priemonės ir jas sutepti su specialia neužšąlančia tepimo priemone. Geriausiai tam tinka Brunox Turbo Spray