Prekių pristatymo sąlygos:

- Pardavėjas įsipareigoja išsiųsti prekes Pirkėjui per 1-3 darbo dienas nuo apmokėjimo gavimo. Pirkėjas sutinka, kad pasitaiko nenumatytų aplinkybių. Tokiu atveju Pardavėjas įsipareigoja susisiekti su Pirkėju ir suderinti prekių pristatymo klausimus. Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. Tuo atveju, kai jis prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu ir remiantis kitais Pirkėjo pateiktais duomenimis, Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.
- Prekių priėmimo momentu patikrinkite ar nėra pažeista siuntos pakuotė. Pastebėję siuntos pažeidimą, turite teisę nepriimti siuntos ir tai pažymėti krovinio važtaraštyje. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad pasirašius ant krovinio važtaraščio be pastabų laikoma, jog perduota siunta yra be defektų ir jokios pretenzijos dėl kurjerio paslaugų nepriimamos.
- Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pristatymo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pristatomos arba pristatomos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pirkėjo priklausančių aplinkybių.

Vidutiniškai pirkėjas prekes gauna per 1-2 darbo dienas. Išskirtiniais atvejais pirkėja prekės pasiekia per 3-4 darbo dienas.

Prekes galima nusipirkti grynais be pristatymo mokesčių Kirtimų g. 51, II aukštas Vilnius UAB "Bacoma De Molen" 

Darbo laikas:

I-IV 09-16h
V
09-15h
VI-VII
nedirba

Prekių pristatymo kainos:

Omniva pristatymas į paštomatus kaina 2,59Eur


Venipak Kurjeris kaina 2.59 Eur.

Nemokamas Pristatymas su Venipak nuo 30 Eur.


venipak-logo | Sėkluva

Pristatymo kaina į Kuršių Nerija papildomai 25 Eurai