0

Jūsų krepšelis yra tuščias

PDFSpausdinti
Šampūnai

Automobilio plovimas su šampūnu yra pirmas veiksmas kurį reikia atlikti prieš kitus veiksmus(poliruoti, blizginti ar vaškuoti). Automobilio šampūnų yra taip pat ne vienas, gali būti: paprastas šampūnas, šampūnas su vašku ar koncentruotas šampūnas. Prieš perkant ir renkantis šampūną automobiliui reikia gerai apgalvoti savo poreikius.

Paprastas šampūnas automobiliui - Tai šampūnai kurie gali kainuoti mažiausiai su mažiausiomis plovimo ir automobilio apsaugos savybėmis.

Šampūnas su vašku -Šampūnas su vašku dažniausiai kainuoja daugiau už paprastus šampūnus, nes pasižymi savo automobilio apsaugos savybėmis, po plovimo automobilis ilgiau išlieka švarus, nes vaškas atstumia drėgmę(vandenį). Taip pat vaškas apsaugo nuo saulės spindulių automobilio dažus.

Koncentruotas šampūnas - Koncentruotas šampūnas dažniausiai pasižymi puikiomis plaunamosiomis savybėmis. Koncentratas tai reiškia, kad šampūną reikia skiesti su vandeniu tam tikru santykiu. Koncentruoti šampūnai gali geriau nuplauti apnašas ant automobilio nei paprastas šampūnas.


Rodoma 1 - 3 iš 3

Koncentruotas šampūnas KROWN 500ml.

Koncentruotas šampūnas KROWN 500ml.

Kategorija: Šampūnai

3,74 €
Šampūnas Dr. marcus 1l

Šampūnas automobiliams

Kategorija: Šampūnai

1,73 €
Šampūnas su vašku Dr. marcus 1l

Šampūnas su vašku automobiliams

Kategorija: Šampūnai

1,88 €

Rodoma 1 - 3 iš 3