Kaip greitai, veiksmingai ir be didelių pastangų pašalinti rūdis?

Naudodami rūdžių šalinimo priemonę RUSTYCO. Efektas garantuotas!

testas, rudžių šalinimas naikinimas rustycotestas, rudžių šalinimas naikinimas rustyco

 

 

 

 

RUSTYCO rūdžių tirpiklis. Pašalina rūdis nuo plieno, nerūdijančio plieno, aliuminio ir t.t. Tai ne rūdžių modifikatorius. Tai yra idealus substratas visiems gruntams ir dažams. RUSTYCO rūdžių šalinimo priemonė nepakenks daugelio rūšių lakui, plastikui, medžiui, gumai, stiklui, variui, chromui ir kitiems.
Rustyco - Nekenkia jokioms kitoms medžiagoms . Saugus naudoti. Rustyco rūdžių šalinimo priemonė nepažeidžia: lako, plastiko, medžio, gumos, vinilo, nerūdijančio plieno, aliuminio, vario, stiklo, chromo ir kt. Ši priemonė visiškai neskleidžia nuodingų garų, netoksiška, nedegi, biologiškai ir ekologiškai draugiška aplinkai.

Fotoreportažas: Metalo apdorojimas su Epoxy Brunox rūdžių surišėju su gruntu.

Kas tai Epoxy Brunox?

Rūdžių surišėjas ir epoksidinis gruntas viename. Naikina rūdis, apsaugo geležį. Rūdžių surišėjas ir gruntas viename balionėlyje. Sudėtyje nėra grafito, cinko, chromo.

* Prasiskverbia 7-10 kartų giliau į poras
* Tai ne tik geras rudžių rišiklis, bet ir geras gruntas
* Labai atsparus cheminiam poveikiui
* Nepalieka teptuko žymių
* Gali būti naudojamas su aukšto slėgio purkštuvu
* Gali būti laikomas sandarioje pakuotėje neribotai
* Be sunkiųjų metalų ir mineralinių rūgščių

Kaip naudojamas Epoxy Brunox?

Naudojimas: pašalinti atšerpėjusias rūdis ir rūdžių pakeistas dažų pūsleles, nuvalyti rūdžių paviršių, užtepti Brunox 2-3 teptuku arba užpurkšti 3-4 sluoksnius ir palikti, kad išdžiūtų (Tarp sluoksnių būtinas 2 val. laiko tarpas, kad kiekvienas išdžiūtų). Rūdys ir geležis greitai modifikuojami į juodą, tvirtą apsauginį sluoksnį, kuris apsaugo nuo tolesnio rūdijimo. Kai visiškai išdžius, paviršius turi būti padengtas dažais arba kitomis medžiagomis. Teptukai gali būti nedelsiant nuvalyti su vandeniu, purškimo pistoletą valyti su acetonu.

Bandymas atliktas ant surūdijusios metalo plokštės.

rūdžių surišimas ir su brunox epoxy

Pirmas žingsnis: Būtina rūdis pašalinti. Tai galima padaryti su kampiniu šlifuokliu ar kitais būdais. Mes pasirinkome kampini šlifuoklį. Kad matytusi skirtumas, visą plokštę suskirstėme į 6 dalis.

Kaip matosi trečioje nuotraukoje 4 ploštės dalis padengėme pirmu sluoksniu su Epoxy Brunox ir po 2-3min. jau matosi, kad metalas su rūdžių surišėju reaguoja.

rūdžių surišimas ir su brunox epoxy

Po 2 val. kai pirmas sluoksnis išdžiuvo, purškiame antrą. ir taip kartojame kas 2 val. arba kol kiekvienas sluoksnis išdžius. Kadangi pasirinkome purškiamą rūdžių surišėją, sluoksniai bus 4.

Galutinis rezultatas toks: 4 sluoksnis padengė visiškai apdorotą metalą storu gruntų. Kitaip galima pasakyti, kad konservavome metalą nuo tolimesnio rūdžių plitimo.

Toliau pateikiame kaip atrodo skirtumai tarp kiekvienos plokštelės: