Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SutinkuЗакрыть
0

Нет товаров в вашей корзине

Cообщение
  • Предупреждение: The Currency you had selected (USD) is not accepted for Checkout.

Каталог товаров

Prekių krepšelis

Prekių krepšelis

Atsiskaitymas vietoje tik grynais pinigais. Banko kortelių neaptarnaujame.

-

Prekės krepšelyje

Нет товаров в вашей корзине

Neseniai žiūrėjote

Neseniai žiūrėjote

Apsauginis cinko gruntas DINITROL 444


PDFВерсия для печатиE-mail
Apsauginis cinko gruntas DINITROL 444

На складе: 9

DINITROL® 444 Spec. priemonė karštu būdu galvanizuotiems paviršiams, 95% cinko, užtikrina ilgalaikę apsaugą nuo korozijos, epoksidinės dervos pagrindu, atsparūs vandeniui ir druskai, skirtas kėbulo remontui. talpa: 400 ml

Цена: 9,59 €
Описание товара

DINITROL® 444 Zincprime yra antikorozinė, ilgai efektyvi, greitai džiūstanti, apsauginė cinko danga tinkanti visiems metalams. Medžiagoje naudojamas junginys iš gryno cinko ir aliuminio pigmentų, kitaip negu gryno cinko junginiai, padaro šį produktą saugų naudoti, bei spalviškai tinkantį galvanizuotiems paviršiams.

DINITROL® 444 Zincprime naudojama purškiant. Trumpas purškimas sukuria 20-30 µm apsauginį sluoksnį. Naudojamas kėbuliniams darbams, galvaninėms dangoms pataisyti, suvirinimo ar gręžimo vietoms, kaip gruntas paviršiams kuriuos veiks vanduo ar oras, kaip pagrindinė apsauga nuo korozijos ir mechaninių pažeidimų.

Prieš purškiant DINITROL® 444 Zincprime balionėlį gerai sukratyti. Purkšti iš 20-30 cm atstumo. Po naudojimo balionėlį apversti ir truputi papurkšti. Džiūvimo laikas iki 30 min. Danga dengiama ant švaraus, nuriebalinto ir sauso paviršiaus. Išdžiūvus, susiformuoja ilgalaikė, šviesiai pilkos spalvos plėvelė, kuri užtikrina tokią pat apsaugą nuo korozijos, kaip ir cinko danga, gauta galvaninio cinkavimo būdu.  Cinkas, kurio preparate yra daugiau nei 95% sąveikauja su metaliniu paviršiumi sudarydamas vienalytę plėvelę. Padengtos vietos gali būti dažomos purškiant sintetinius dažus po 20-30 min. Jeigu dažai tepami tai po ~1h. Agresyvius (nitro celiuliozės, chloro ir t.t. pagrindo) dažus užpurkšti plonais sluoksniais. Teptuku juos galima užnešinėti po ~24h.


Spalva: šviesiai pilka

Bazė: cinkas/ epoksido esteris

Santykinis tankis:               1,05 g/ml (medžiagos)

Pliūpsnio temperatūra: +27°C

Uždegimo temperatūra: ~ +425°C

Cinko kiekis išdžiuvusioje plėvelėje: >30%

Bendras metalų kiekis išdžiuvusioje plėvelėje: ~ 60%

Lipalų išdžiuvusioje plėvelėje:                 >30 %

Dengiamumas: ~150 g/m2

Džiūvimo laikas: 5-7 min.

Atsparumas karščiui iki: ~200 °C

Nešančios dujos: propanas/ butanas

Pakuotė: 400 ml (aerozolis)

Galiojimo laikas: iki 2 metų

Gamintojas: DINOL GmbH, Pyrmonter Str 76, D-32676 Lügde, Tel: +49 5281 9829 80, Fax: +49 5281 9829 860, E-mail: thomas.suerig@dinol.com


Pavojingumo frazės:

H222 Ypač degus aerozolis. H229 Slėginė talpykla. Kaitinama gali sprogti. H319 Sukelia smarkų akių dirginimą. H336 Gali sukelti mieguistumą arba galvos svaigimą. H411 Toksiška vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus.

Atsargumo frazės: P102 Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. P210 Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių, karštų paviršių, žiežirbų, atviros liepsnos ir kitų uždegimo šaltinių. Nerūkyti. P211 Nepurkšti į atvirą liepsną arba kitus degimo šaltinius. P251 Nepradurti ir nedeginti net panaudoto. P260 Neįkvėpkite garų/aerozolio. P271 Naudoti tik lauke arba gerai vėdinamoje patalpoje. P280 Mūvėti apsaugines pirštines ir naudoti akių (veido) apsaugos priemones. P410+P412 Saugoti nuo saulės šviesos. Nelaikyti aukštesnėje kaip 50 °C/122 °F temperatūroje. P501 Šios medžiagos atliekas ir jos pakuotę išvežti į pavojingų atliekų surinkimo vietas.

Tam tikrų mišinių specialus ženklinimas: EUH066 Pakartotinis poveikis gali sukelti odos džiūvimą arba skilinėjimą.

Мнения покупателей
Мнения покупателей:

Еще нет мнений об этом товаре.
Пожалуйста, войдите, чтобы оставить свое мнение.

Войти