Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SutinkuЗакрыть
0

Нет товаров в вашей корзине

Cообщение
  • Предупреждение: The Currency you had selected (USD) is not accepted for Checkout.

Каталог товаров

Prekių krepšelis

Prekių krepšelis

Atsiskaitymas vietoje tik grynais pinigais. Banko kortelių neaptarnaujame.

-

Prekės krepšelyje

Нет товаров в вашей корзине

Neseniai žiūrėjote

Neseniai žiūrėjotePDFВерсия для печатиE-mail
Brunox reaktyvusis gruntas 1-K Filler BR0,40Filler 400ml

На складе: 10

Brunox reaktyvusis gruntas 1-K Filler BR0,40Filler 400ml

Цена: 8,50 €
Описание товара

Reaktyvusis gruntas tarp Brunox epoxy ir dengiamųjų dažų.

Brunox 1-K-Filler yra užpildas ir reaktyvusis gruntas  tarp Brunox epoxy ir galutinio dažymo sluoksnio. Spalva nurodyta etiketės priekyje. 1-K-Filler skirtas metalinių

paviršių gruntavimui ir pirminiam dažymui. Galima padengti ore džiūstančiais akriliniais, sintetinės dervos ir nitroceliulioziniais dažais.

Rūdžių atveju apdorojimas su Brunox Epoxy aerozoliu:

Atšokusias rūdis nušlifuokite iki rūdžių porų. Jei apdorojamas pagrindas yra telapuotas, valykite tik su acetonu, nenaudokite silikonui šalinti skirtos priemonės ir celiuliozės tirpiklio.

Rūdžių daleles pašalinkite suslėgtuoju oru.

Brunox epoxy aerozoliu apipurškite vieną kartą visą paviršių. Atlikite bandomąjį purškimą. Purškimo atstumas apie 25cm. Porų rūdys neutralizuojamos ir sustabdomos.

Maždaug po 1 valandos susidarys juodas matinio šilko blizgesio Brunox epoxy sluoksnis. Paspaudus jį nagu, turi nelikti pėdsakų. Jei reikia, glaistu išlyginkite nelygumus ir duobutes.

400 šlifuojamuoju popieriumi arba 600 "Scotch-Brite" nušlifuokite iki pakitusių porų rūdžių. Paviršių nuvalykite suslėgtuoju oru.

Tolesnis apdorojimas su Brunox 1-K-Filler:

1-K-FIller padengiamas visas paviršius. Indą kratykite 3 minutes. Atlikte bandomąjį purškimą. Purškimo atstumas apie 25cm. Purškite plonu sluoksniu.

Po 20 minučių išdžiūsta tiek, kad nebelimpa dulkės, liesti galima po 30 minučių, šlifuoti galima po 2-4 valandų. Jei matosi mažos įdubos arba porėtos glaistymo vietos, jos išlyginamos

padengiant keliais plonais sluoksniais ir šlifuojant pagrindą. Paviršių šlifuokite 400 šlifuojamuoju popieriumi arba 600 "Scotch-Brite". Paviršių nuvalykite su suslėgtuoju oru.

Мнения покупателей
Мнения покупателей:

Еще нет мнений об этом товаре.
Пожалуйста, войдите, чтобы оставить свое мнение.

Войти